Orzeł Faliszówka, mimo obiecującego prowadzenia 2:1 do przerwy, uległ drużynie Wisłoki Nowy Żmigród 2:6 w dramatycznej drugiej połowie, notując trzecią porażkę w sezonie i pozostając z zaledwie trzema punktami na koncie po czterech kolejkach rozgrywek.

Orzeł Faliszówka - Wisłoka Nowy Żmigród 2:6 (2:1)

Bramki zdobyli: Konrad Łukaszewski (9', 41') - Artur Wójtowicz (51', 52', 85'), Łukasz Baran (18', 48'), Grzegorz Mastaj (88')

Wyjściowe jedenastki:
Orzeł Faliszówka: Mateusz Marszał, Patryk Janik, Adrian Waliszko, Konrad Gromek, Marek Majkut, Damian Waliszko, Hubert Szala, Konrad Łukaszewski, Kamil Szala, Patryk Tłuściak, Łukasz Gajda

Wisłoka Nowy Żmigród: Marcin Michalik, Artur Wójtowicz, Hubert Żrebiec, Daniel Lelko, Daniel Kmiecik, Daniel Warzecha, Sławomir Chopiak, Łukasz Bran, Arkadiusz Majka, Jakub Cyran, Tomasz Zawicki