W finałowym spotkaniu Polonia Kopytowa pokonała Orła Faliszówka 3:1.
W sobotę 29 czerwca na stadionie Polonii Kopytowa rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Chorkówka.

Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym" 2 x 15 minut.

KS Szczepańcowa - Victoria Kobylany 2:0

W meczu o trzecie miejsce Nafta Chorkówka pokonała drużynę KS Szczepańcowa 3:0 a w finale Polonia Kopytowa pokonała Orła Faliszówka 3:1.

Mecz o III miejsce
Nafta Chorkówka - KS Szczepańcowa 3:0

Mecz o I miejsce
Polonia Kopytowa - Orzeł Faliszówka 3:1

Trzy najlepsze drużyny turnieju otrzymały pamiątkowe puchary oraz talony na zakupy o wartości, odpowiednio 1600 zł, 1200 zł i 600 zł. Wyróżniono dodatkowo najlepszego zawodnika, został nim Wiktor Grzesik oraz najlepszego strzelca, został nim Wojciech Munia - obaj to zawodnicy Polonii Kopytowa.